Proponowany post

Kilka Nowych Ujęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Zerknijmy na te buty jeszcze raz...

Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z Undefeated

05 luty 2019
Nike Po Raz Kolejny Łączy Siły Z Undefeated

Jesteśmy pewni, że kojarzycie ostatni kolaboracyjny projekt amerykańskiej marki Nike i stacjonującego w Los Angeles brandu Undefeated. Mamy jednak wrażenie, że większym echem odbił się projekt na bazie kultowego, biegowego modelu Air Max 97, aniżeli koszykarskich Zoom Kobe 1 Protro debiutujących rok później. Niemniej jednak nie o tym dzisiaj.

Duet ten po raz kolejny siada do wspólnego stołu projektowego i bierze się za klasyczne kicksy wyposażone w kultowy system amortyzacji Air Max umieszczony w podeszwie. Tym razem cofamy się do 1990 roku, bowiem bazą stał się będący w cieniu starszego brata AM1, model Air Max 90. Niestety tutaj musimy Was zmartwić, ponieważ w sieci nie pojawiły się żadne przecieki dotyczące wyglądu, a my nie dysponujemy niczym innym jak jedynie roboczymi schematami kolorów. Wiemy jednak, że buty w męskiej rozmiarówce do sprzedaży trafić mają aż w 8 kolorystykach, czterech czarnych z kolorowymi dodatkami i analogicznie czterech biały z barwnym dodatkiem. Co ciekawe, w sklepach pojawią się również dwa dziecięce warianty, co ostatnio staje się coraz bardziej popularne, jeżeli chodzi o Nike. Poniżej dorzucamy Wam prostą infografikę ze wszystkimi informacjami.

Premiery spodziewamy się jesienią tego roku, także  możecie być pewni, że jeszcze wrócimy do Was z tematem. Co do dostępności, to biorąc pod uwagę fakt, że Air Max 97 x Undefeated mieliśmy okazję zobaczyć w stołecznym butiku CL20, to może i w przypadku nadchodzących AM90 będzie tak samo? Czas pokaże.


Nike
Undefeated