Proponowany post

Czy szykuje Nam Sie Kolaboracja na Linii COMME des Garçons x Jordan Brand?

Pokazano ciekawe buty podczas Fashion Week w Paryżu...

Nike Prezentuje Air Max 90 Premium 'Air Max' Pack

14 czerwiec 2018
Nike Prezentuje Air Max 90 Premium 'Air Max' Pack

Nie wiedząc czemu, Nike Air Max 90 pozostaje nieco w cieniu swojego starszego brata, modelu Air Max 1, który ponownie przeżywa swoją drugą młodość. Producent nie zapomina jednak o fanach kultowych butów z 1990 roku i co jakiś czas, ale z mniejszą częstotliwością co AM1 wypuszcza ich nowe wersje czy kolorystyki.

Najświeższym dziełem designerów z Oregonu jest 'Air Max' Pack. Obejmuje on dwie niestandardowe wersje wyżej wspomnianych Air Max 90. Tym, co już na pierwszy rzut oka przykuwa naszą uwagę, jest oczywiście cholewka. Tutaj lakierowana na wysoki połysk skóra licowa, na całej swojej powierzchni pokryta jest tłoczonym wzorem. Wzór ten swoim kształtem nawiązuje do bardzo charakterystycznego elementu budowy 90, a mianowicie karbowanego detalu z napisem 'Air MAX' osadzonego w tylnej części uppera. Co ciekawsze, tutaj nie ma go w tym miejscu, ponieważ przeniesiony został tam, gdzie powinien byś Swoosh, którego nie ma. Trochę poplątali. Żeby tego było mało, na powierzchnię cholewki dorzucono napisy, a język zdobi pokaźnych rozmiarów Swoosh na języku. Na szczęście podeszwa pozostała bez naruszenia. Do wyboru dwie kolorystyki, czarna oraz pomarańczowa.

Na premierę będziemy musieli poczekać do 6 września. Co do dostępności, nie powinno być problemu ze złapaniem ich w stołecznym butiku WSS.
Nike