Proponowany post

Nike Prezentuje Kolejne Dwie Kolorystyki Air Max 1 - 'Watermelon' & 'Tour Yellow'

26 luty 2018
Nike Prezentuje Kolejne Dwie Kolorystyki  Air Max 1 - 'Watermelon' & 'Tour Yellow'

Nike Air Max 1 to niekwestionowany klasyk, jeżeli chodzi o asortyment sportowej marki z Oregonu. Od momentu swojego debiutu na rynku w 1987 roku doczekał się on niezliczonej liczby wersji oraz kolorystyk. Naszemu sercu najbliżej do tych jak najbardziej przypominających wersję sprzed 30 lat, a właśnie takie kolejne dwie pojawiły się na horyzoncie.

'Watermelon' oraz 'Tour Yellow' to to, co lubimy najbardziej. Upper obydwu z nich wykonany jest przy użyciu syntetycznej siateczki oraz naturalnego zamszu i nubuku, czyli niemal identycznie tak jak to miało miejsce trzydzieści lat temu. Co do kolorystyki też nie mamy tutaj co narzekać. Pierwsza z nich przez swój dobór barw opierający się na szarości, zieleni oraz delikatnym akcentu różu nie bez przyczyny otrzymała przydomek 'Watermelon'. Drugi wariant to zestawienie niebieskiego i bieli z dodatkiem szarego oraz kontrastującą żółcią na Swooshu. Elementem łączącym jest jasny midsole ze spodem w kolorze mudguard'u.

W tym momencie data premiery nie jest nam znana. Nie powinniśmy jednak na nie zbyt długo czekać. By być na bieżąco polecamy zaglądać tutaj.

Nike

Tagi: -