Proponowany post

Nike Prezentuje Kolejny Pack DNA CH.1 Z Air Max 1 Oraz Air Huarache W Zamienionych Kolorystykach... I Nie Tylko

14 styczeń 2020
Nike Prezentuje Kolejny Pack DNA CH.1 Z Air Max 1 Oraz Air Huarache W Zamienionych Kolorystykach... I Nie Tylko

W czerwcu ubiegłego roku Nike po raz pierwszy pochwaliło się nową paczką dwóch kultowych modeli butów, których korzenie sięgają 1987 oraz 1991 roku. Kolejno chodzi nam o nieśmiertelne Air Max 1 oraz innowacyjne jak na swoje czasy Air Huarache. Paczka ta nazywała się 'DNA CH.1 Pack' (skrót od 'Chapter 1'), który jak się właśnie okazało, ma swoją kontynuację. To, co akurat najciekawsze w tym całym wydaniu może nie być dla Was widoczne na pierwszy rzut oka, ale po to tutaj jesteśmy i już Wam wszytko przybliżamy.

Projektanci Nike w tym przypadku postanowili zestawić ze sobą dwa swoje kultowe modele oraz ich oryginale kolorystyki z pierwszych lat produkcji, tak zwane OG, ale zaraz, pewnie Was część od razu sobie pomyśli 'przecież nigdy nie było takich jedynek', ale odwrotnie?. Owszem, designerzy z Oregonu wzięli na warsztat AM1 w ikonicznych barwach 'Sport Royal' oraz AH 'Purple Punch' i pozamieniali je miejscami. Teraz jedynki ubrane są w szaty Air Huarache i na opak. Ale to jednak nie koniec. Aby jeszcze bardziej podkreślić to, o co chodzi w całej paczce przemycono również kilka elementów konstrukcyjnych. W przypadku jedynek są niemi chociażby materiały, jak neoprenowy, perforowany język, drugi rząd dziurek na sznurówki czy tłoczone logo na tyle znane z gumowego pasa w tych drugich. Jeżeli chodzi o AH, to tutaj zauważyć można 'jedynkowy' materiał na toeboxie, inną metkę na szczycie języka czy przeszczepione ostatnie oczko systemu wiązania. 

Buty zapakowane mają być w specjalne pudełko z zestawem skarpet. Mówi się, że cena za parę to 250$. Niestety, nie wiemy, czy zobaczymy go w stołecznym WS2, a szkoda, bo te AM1 mogą się okazać nie lada gratką dla kolekcjonerów. Co do Air Huarache, to nie jest nasz ulubiony model.


Nike