Proponowany post

Nike Prezentuje Najnowsze Modele Z Serii Zoom

14 czerwiec 2019
Nike Prezentuje Najnowsze Modele Z Serii Zoom

Sportowa marka z Oregonu oficjalnie zaprezentowała nową generację biegowych modeli butów z serii Zoom. W ramach najnowszej kolekcji do sprzedaży trafią cztery modele butów, które są kontynuacjami doskonale nam znanych sylwetek.

Chyba najgorętszą nowością jest Nike ZoomX Vaporfly NEXT%, na którego temat kilka obszernych informacji znajdziecie tutaj. Kolejną sylwetką, jest trzecia już generacja Nike Zoom Fly 3, który nieco różni się od dwóch poprzednich, ale ogólny wygląd oraz cechy mniej więcej zostały zachowane. Cholewka dalej wykonana jest z półprzeźroczystego materiału, ale o kilku warstwach, chociaż pozbawiona standardowego języka, a podeszwa otrzymała kilka rzędów żłobień. Kultowy już Nike Air Zoom Pegasus zaprezentowany został w 36 odsłonie. Powraca on z jeszcze większą perforacją i technologiczną siateczką w cholewce jeszcze bardziej zwiększającą wentylację. Zmniejszono wagę buta, jednocześnie zachowując wysoki poziom wygody. Kable systemu Flywire umożliwiają maksymalne dopasowanie w trakcie biegu. Pokazano również Nike Zoom Pegasus Turbo 2. Jeszcze lżejsza cholewka pozbawiona wypełnienia ozdobiona jest nowym układem logo i postawiona na tej samej świetnie oddającej energię podeszwie. Co ciekawe w ramach tego projektu Nike postanowiło opracować nowy odcień neonowej zieleni 'Nike Phantom Glow', który ma ją charakteryzować. Najlepiej widać to na przykładzie ZoomX Vaporfly NEXT%. 

Część butów już teraz dostępna jest dla członków Nike+, a część za chwilę trafi do sprzedaży 11 lipca. Jeżeli jednak szukasz innych butów biegowych zajrzyj tutaj.

Nike ZoomX Vaporfly NEXT%


Nike Zoom Fly 3
Nike Air Zoom Pegasus 36Nike Zoom Pegasus Turbo 2

Nike

Tagi: nike, zoom,