Nike Prezentuje Nową Odsłonę Air Force 1 Z Dodatkowymi Swoosh'ami

13 sierpień 2020
Nike Prezentuje Nową Odsłonę Air Force 1 Z Dodatkowymi Swoosh'ami

Sylwetki kultowych Nike Air Force 1 chyba nikomu z Was  nie musimy przedstawiać i osobiście uważamy, że każdy fan sneakersów powinien mieć je w swojej kolekcji. Od momentu ich debiutu w 1982 roku na sklepowych półkach pojawiła się masa ich świetnych kolorystyk czy kolaboracyjnych projektów, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć coś, co trafi w jego gusta. Oczywiście, designerzy amerykańskiej marki widząc wciąż rosnący hype na AF-1 non-stop serwują nam ich coraz to nowsze wydania, a kolejne, naszym zdaniem godne Waszej uwagi widzicie na załączonych obrazkach.

Sama baza, na której pracowano to klasyczny, biały uptowns z lekko przeprojektowanymi środkowymi panelami, których 'zwykły zjadacz chleba' nawet nie zauważy. Materiałowo postawiono na naturalną, mięsistą skórę, która wygląda na bardziej jakościową, niż ma to miejsce w przypadku białych AF-1 za 419zł, a wiemy, że one faktycznie niczym szczególnym nie zaskakują. Musicie nam uwierzyć, że tutaj jest zdecydowanie inaczej i butom bliżej do wersji 'Craft' niż kartonowych wydań. Kolorystycznie buty skąpane są w śnieżnej bieli, co oczywiście może się podobać, a w przypadku skóry, którą są pokryte, utrzymanie ich w czystości, nie będzie należało do najtrudniejszych. Po nudnawym wstępie przejdźmy do meritum sprawy, czyli tytułowych, dodatkowych Swoosh'y, które rozsiano po cholewce. Tym jednak razem nie są to przyszyte do niej kawałki materiału, a metalowe miniatury przytwierdzone do uppera tam w miejscu subtelnie przeprojektowanych paneli bocznych, pasujące do lacelocków. Kropką nad i są kolorowe wkładki oraz nieco inne niż zwykle logo na tyle. 

Niestety, na ten moment nie wiemy, kiedy buty pojawią się w sprzedaży, ale obstawiamy, że już niedługo zobaczymy je w WS2.


Nike