Proponowany post

Nike Prezentuje Nowe Air Metal Max W Kolorystyce 'USA'

23 czerwiec 2020
Nike Prezentuje Nowe Air Metal Max W Kolorystyce 'USA'

Historia modelu Air Metal Max sięga 1997 roku. Model ten powstał z myślą o treningach cardio, a swoją budową zapewnić miał użytkownikowi maksymalny poziom stabilizacji oraz dopasowania podczas wykonywania tego typu aktywności fizycznej. Część naszych czytelników wie, że retro ich oryginalnej, czarno-białej kolorystyki jakiś czas temu ponownie zawitało na półkach, a co za tym idzie, w sprzedaży zobaczymy też kolejną, a oto i ona. 

Tym razem wszytko kręci się wokół 'USA' i tak też nazywa się ten wariant barwny, który zapewne jest częścią jakiejś większej paczki, którą w sprzedaży zobaczymy przed 4 lipca. Jeżeli chodzi o samą kolorystykę, to cholewka butów zdominowana jest przez krwistoczerwony kolor zestawiony ze sporą ilością kontrastującej bieli i granatem jako dopełniacz, oddając przy tym klimat amerykańskiej flagi. Jedynie wnętrze charakterystycznych dla tej sylwetki otworów wypełniono srebrną, mającą dbać o odpowiedni poziom wentylacji siateczką. Materiałowo postawiono na doskonale nam już znane połączenie fabrykatów, gdzie pierwsze skrzypce gra gładki nubuk, miękka siateczka oraz trochę skóry. Całość osadzona jest na szczycie bardzo podobnej do tej użytej w Air Max 95 podeszwie z trzema oknami systemu Air Max na przodzie i tyle. 

Buty w wybranych sklepach zobaczymy 27 czerwca. Ich sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wynosi 140$. Czy zobaczymy je w WS2 lub Worldboxach? Tego jeszcze nie wiemy. 


Nike