Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Damski Model ZoomX Vista Grind

12 czerwiec 2019
Nike Prezentuje Nowy Damski Model ZoomX Vista Grind

Sporo przed zapowiedzianą premierą na stronie zagranicznego sklepu Luisaviaroma, zupełnie niespodziewanie pojawił się nowy, zaprojektowany z myślą o kobietach model butów ZoomX Vista Grind. Chyba nikomu nie musimy mówić, że wyprzedał się dosłownie w ciągu kilku minut. 

Jego futurystyczny wygląd składa się na wiele różnych elementów. Zacznijmy od góry. Upper skonstruowany jest z transparentnego, cienkiego materiału, tego samego, co chociażby w przypadku doskonale Wam już znanego Nike React Element 87. Konstrukcyjnie, a nawet wizualnie widzimy między nimi pewne podobieństwa. Gładka powierzchnia cholewki z kilkoma usztywnionymi panelami zdobiona jest podwójnie zarysowanym, przeskalowanym Swoosh'em na bokach, a na tyle znajdziemy wykonany z tworzywa sztucznego stabilizator pięty połączony z podeszwą. Jak już przy platformie jesteśmy, to tutaj nie trzeba być filozofem, żeby stwierdzić, że designerów z Oregonu poniosła wyobraźnia. Upper osadzony jest na masywnym midsole w kształcie łódki z kilkoma geometrycznymi, wypełnionymi pianką otworami. To, co może nie do końca nam pasuje, to zakończony równą linią kształt tyłu. Kolorystycznie góra utrzymana jest w neonowym odcieniu zieleni z pomarańczowymi i czarnymi detalami. Podeszwę mamy białą z przeźroczystym spodem i zielonymi akcentami. Za projekt odpowiedzialna jest 

Buty do wybranych sklepów w tym stołecznego WS2 trafią w przyszłym miesiącu. Sugerowana cena detaliczna oscylować będzie w granicach 230$.


Nike