Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Crater Impact

20 styczeń 2021
Nike Prezentuje Nowy Model Crater Impact

Po sukcesie serii Space Hippie, którą amerykańska marka zaprezentowała w 2020 roku, Nike rok później prezentuje model z linii Crater, którą określa się nowy typ amortyzującej pianki powstałej z materiałów z recyklingu, o nazwie Nike Crater Impact.

Buty o bardzo nowoczesnym wyglądzie, będą dostępne w kilku różnych wersjach kolorystycznych, które od wiosny zaczną pojawiać się w wybranych punktach sprzedaży. Nowy model Crater Impact ubrany jest w cholewkę z lekkiej, przewiewnej siateczki w kolorze Sail z kilkoma subtelnymi dodatkami w postaci paneli czy przeszyć podkreślonymi kontrastowymi pomarańczowymi akcentami i wkładkami w kolorze Volt. Zarówno w  podeszwie środkowej i gumowej podeszwie zewnętrznej zastosowano piankę Crater powstałą materiałów z recyklingu oraz innych trwałych materiały. Nowoczesne sneakersy Nike Crater mogą się podobać i na pewno świetnie sprawdzą się podczas nadchodzących, cieplejszych dni.

Szczegóły premiery Nike Crater Impact

 Nike Crater Impact u wybranych sprzedawców detalicznych, takich jak stołeczny butik WS2 pojawią się w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.


Nike