Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model - React Live 'Off-White'

15 luty 2021
Nike Prezentuje Nowy Model - React Live 'Off-White'

Nike React, to naprawdę godna uwagi technologia amerykańskiej marki Nike, która na rynku jest z nami od 2017 roku, kiedy to po raz pierwszy pojawiła się w nowej odsłonie Hyperdunków - KLIK. W biegowym świecie pianka React zadebiutowała nieco później, wraz z pojawieniem się na rynku naprawdę świetnych Epic React, a nieco więcej o samej technologii dowiecie się tutaj

Po opanowaniu biegowego świata, React przedarł się do lifestyle'u, gdzie pojawił się nowy model butów - React Element 87, który bardzo szybko stał się popularną sylwetką, a później doczekał się swojej 'budżetowej wersji' 55. Jeszcze później zaktualizowano ją do wariantu Vision, a dziś poznacie kolejną ich odsłonę - Nike React Live. Żeby jednak nie zmylił Was dopisek 'Off-White' w nazwie, bo Virgil Abloh, założyciel marki OFF-WHITE, a aktualnie dyrektor kreatywny domu mody Dior nie brał udziały w projektowaniu tej sylwetki, chociaż zawiera ona kilku charakterystycznych, mogących kojarzyć się z twórczością Abloh elementów czy dodatków. Bladożółta, nowoczesna w swoim wyglądzie cholewka wykonana jest z syntetycznych materiałów, a jej powierzchnię pokrywa kilka technicznych dodatków, oraz metryka na wewnętrznym panelu. Jasną bazę przełamano odważnymi, kolorowymi dodatkami, a całość postawiono na szczycie przeprojektowanej podeszwy wykonanej ze świetnie amortyzującej pianki React zapewniającej komfort i wygodę. 

Buty w uczciwej cenie 90$ w wybranych sklepach takich jak Worldbox czy Warsaw Sneaker Store zobaczymy w ciągu kilku następnych tygodni. 


s1mon

Mógłbym prosić o model spodni u modela ?