Proponowany post

Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

14 styczeń 2021
Nike Prezentuje Nowy Model Waffle One

Vintage'owe sneakersy z lat 70/80, to klasyka, która wiecznie pozostanie modna. Amerykański producent Nike w swoim portfolio ma sporo godnych uwagi sylwetek, takich jak Daybreak, Waffle Racer, Challenger, czy Air Tailwind będący pierwszym butem z poduszką gazową powietrzną w podeszwie i wiele innych. Klasyki te bardzo chętnie wybierane są przez masy ludzi na całym świecie, a wszystko to przez swoją nienachalną prostotę i klimat minionych lat.

Oczywiście designerzy Nike niejednokrotnie pokazali, że potrafią stworzyć nowoczesny model butów utrzymany w klimacie vintage i udowadniają to po raz kolejny - poznajcie nowe Nike Waffle One. Od momentu, kiedy tylko w sieci pojawiły się ich pierwsze zdjęcia buty przez środowisko uznane zostały za miks hypeowych sacai x NIke LDWaffle oraz Nike Daybreak od Undercover i trochę w tym prawdy. Sam but charakteryzuje się bardzo prostą, przewiewną cholewką wykonaną z cienkiej siateczki usztywnionej zamszowymi panelami oraz innymi wspierającymi całość elementami. Surowym przeszyciem wykończono kołnierz w okolicy kostki, który pasuje do cienkiego, asymetrycznego języka. Najbardziej wpadającym w oko elementem, który kojarzony jest z wyżej wspomnianymi, limitowanymi projektami jest plastikowy, wysunięty ku tyłowi stabilizator pięty zintegrowany z podeszwą z pianki. Wszystko to zamyka klasyczny, wafflowy spód. Na ten moment Nike zaprezentowało dwie kolorystyki Nike Waffle One -  czarną oraz „Active Fuchsia”.

Szczegóły premiery Nike Waffle One

Szczegóły premiery nie są nam jeszcze znane. Niemniej jednak nowe Nike Waffle One już za moment powinniśmy zobaczyć w takich punktach sprzedaży z limitowanymi sneakersami Nike, jak Warsaw Sneaker Store


Nike