Proponowany post

Nike Prezentuje Szalony Model Air Force 1 Jester W Dwóch Nowych Kolorach

29 czerwiec 2018
Nike Prezentuje Szalony Model Air Force 1 Jester W Dwóch Nowych Kolorach

Nike Air Force 1 to niekwestionowany klasyk, jeżeli chodzi o sneakers'y. Od momentu swojego debiutu w 1982 roku na sklepowych półkach, jak i bezpośrednio w prywatnych rękach pojawiła się ich niezliczona ilość wersji czy kolorystyk, o których nawet do tej pory nie mamy zielonego pojęcia. Jest ten model butów, których wariacji powstało najwięcej w historii butów, a na pewno amerykańskiej marki Nike. 

Jasper to kolejna wariacja na temat koszykarskiej legendy, która stworzona została z myślą o kobietach, i na ten moment dostępne tylko i wyłącznie w damskiej rozmiarówce. Już na pierwszy rzut okaz widać, że do standardowej wersji AF-1 trochę im daleko. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem jest oczywiście przesunięty w dół Swoosh, który częściowo nachodzi na powierzchnię podeszwy z wszytą obok metką ściągniętą z języka. Kolejną zmianą względem oryginału jest dodatkowy panel materiału pomiędzy cholewką a podeszwą. Gdyby tego było mało, standardowo mieszczący się na tyle panel również został delikatnie 'kopnięty'. Buty w dwóch niemniej szalonych niż sam ich wygląd kolorystykach, mogą się podobać, ale jest to propozycja dla osób, których nie krępuje wzrok przechodniów wbity w buty, które mają na nogach.

Premiera przewidziana jest na 5 lipca. Co do dostępności, nie wiemy, czy pojawią się one w WS2, czy może ominą nasz kraj.


Nike