Proponowany post

Nike Prezentuje Wiosenne Air Max 1 'Speed Yellow'

18 czerwiec 2020
Nike Prezentuje Wiosenne Air Max 1 'Speed Yellow'

Sportowa marka Nike w tym roku szczególną uwagę skupia na modelu Air Max 90, który obchodzi okrągłą, 30. rocznicę powstania. Z tej też okazji premiery nowych wersji innych sylwetek z rodziny Air Max zostały nieco wyciszone i większość działań marketingowych krąży wokół dziewięćdziesiątki. Niemniej jednak designerzy z Oregonu nie mogą w 100% zaprzestać produkcji, chociażby jedynek i do czasu, do czasu 'rzucą' coś na półki.

Jedną z najnowszych propozycji kierowanych do fanów jedynek są tytułowe Air Max 1 'Speed Yellow', których cholewkę wyróżnia dodatek wiosennych kwiatów porozrzucanych po jej powierzchni. Przyjmijmy, że są to stokrotki, które pod postacią rysunkowej grafiki naniesiono na mudguard, metkę na języku, wkładki wewnątrz czy czarną piętę. Kolejnym elementem  niewątpliwie wyróżniającym to wydanie jest żółty, sztruksowy Swoosh na panelu bocznym, czy neonowo-zielone sznurówki. Materiałowo postawiono na nietypowe dla jedynek połączenie satyny, nylonu i szarej dzianiny, która pokrywa znaczącą część cholewki. Całość postawiono na śnieżnobiałej podeszwie wewnętrznej z półprzeźroczystym spodem w stylu ice sole.

Buty już teraz możecie dostać w wybranych sklepach z asortymentem marki. Jeżeli chodzi o rodzimy rynek, sprawdzajcie, co dzieje się w sieciach Worldbox.


Nike