Proponowany post

Nike Przywraca Air Max 93 W Oryginalnej Wersji 'Dusty Cactus'

25 styczeń 2018
Nike Przywraca Air Max 93 W Oryginalnej Wersji 'Dusty Cactus'

Musimy przyznać, że sportowa marka Nike z Oregonu nie zwalnia tempa i dosłownie bombarduje nas reedycjami swoich najbardziej kultowych modeli. Po Air Max 1 w ubiegłym roku, Air Max 97, Air Max 98, które swoją premierę mają jutro czy zapowiadanych przez nas Air Huarache mamy dla Was kolejne wieści.

Tym razem po kilku latach nieobecności swoim powrotem uraczy nas Air Max 93 w oryginalnej kolorystyce 'Dusty Cactus' z 1993 roku. Pierwsze co przychodzi nam na myśl, to bardzo słaba jakość wykonania ostatniej edycji z 2014 roku. Wersja ta naprawdę nie wywarła na nas dobrego wrażenia. Patrząc jednak na pierwsze fotografie tegorocznego wydania, wydaje się nam, że projektanci Nike naprawdę się postarali. Upper o naprawdę zadowalającym kształcie wykonane są przy użyciu naturalnej skóry na dole, syntetycznej siateczki nieco wyżej oraz neoprenu na samej górze. Co do kolorystyki mamy tutaj wierną kopię oryginału sprzed lat. Biała baza przełamana jest turkusowymi i czarnymi akcentami z charakterystyczną, podłużną metką z gumy na szczycie kołnierza okalającego nasze kostki.

Premiera przewidziana jest na 2 lutego. Z dostępnością nie powinno być ogromnego problemu. Wszytkich zainteresowanych odsyłamy do Worldboxa czy Warsaw Sneaker Store.Nike

Tagi: -