Proponowany post

Nike Przywróci Air Max 1 Jewel

06 kwiecień 2017
Nike Przywróci Air Max 1 Jewel

Mamy świetne wieści dla wszystkich fanów kultowego, obchodzącego w tym roku swoją 30. rocznicę powstania modelu Air Max 1. Na sklepowych półkach jeszcze w tym roku pojawi się ich kultowa wersja Jewel w kilku wariantach barwnych. Prawdziwi fani mogą również liczyć na powrót oryginalnych kolorystyk sprzed lat. 

Pierwsze Nike Air Max 1 z wypukłym, znacznie mniejszym niż w oryginale Swooshem z tworzywa sztucznego zdobiącym boczny panel cholewki na sklepowych półkach zadebiutowały w 1996 roku. Wersje OG, bo tak nazwiemy pierwsze wydanie w takiej formie zdobiła świetnej jakości jasna skóra licowa z czerwonymi lub niebieskimi akcentami oraz sporych rozmiarów logo wtopione w spód podeszwy. Wszystko wskazuje na to, że buty w zbliżonej do oryginału formie ponownie trafią do sprzedaży. Spodziewajcie się również bordowej, zamszowej wersji oraz zielonej skórzanej.

Póki co oficjalna data premiery owiana jest tajemnicą. Jeżeli chodzi o dostępnoś jesteśmy niemal pewni, że buty pojawią się w stołecznym butiku WS2.
Nike

Tagi: -