Proponowany post

Nike React Element 55 'Day and Night'

05 wrzesień 2019
Nike React Element 55 'Day and Night'

Na chwilę zostawmy te wszystkie kolaboracyjne projekty czy nowe kolorystyki AJ-1, które zajęły nam niemal cały wczorajszy dzień i przyjrzyjmy się butom z zupełnie innej beczki, bo wiemy, że w tym miejscu zrzeszają się nie tylko fani Kanyego czy Jordana. 

Na tapetę bierzemy najświeższą kolorystykę, mamy nadzieję, że doskonale Wam już znanego modelu, którym jest React Element w wersji 55. Kolorystykę tego wydania nazwano 'Day and Night' i już na pierwszy rzut oka wiadomo, że nie wzięła się ona z przypadku. Wykonana z syntetycznego materiału cholewka symetrycznie podzielona jest na dwie równe części. Jej wewnętrzna, błękitna strona z przechodzącym od przodu ku tyłowi gradientem i żółtym Baby Swoosh'em symbolizuje dzień. Od wewnątrz zabarwiono ją na głęboki fioletowy odcień z subtelnie kontrastującymi, białymi plamkami mającymi w całości nawiązywać do rozgwieżdżonego nieba. Wszytko, uzupełniono o czarne dodatki i postawiono na szczycie ciemnej, nakrapianej i bardzo charakterystycznej w swoim wyglądzie podeszwy wykonanej ze świetnia amortyzującej, innowacyjnej pianki React, o której nieco więcej możecie dowiedzieć się tutaj. Kropką nad i są dwukolorowe szlufki, przez które przepleciono sznurówki oraz logo na wkładkach.

Buty już teraz dostaniecie w wybranych sklepach. Jeżeli chodzi o Polskę, polecamy zaglądać tutaj. Sugerowana cena detaliczna to 130$.


Nike React Element 55
Kolor: Blue Void/Black-Light Current Blue
Styl: CK1410-400
Cena: $130

Nike