Proponowany post

Nike SB Dunk High Pro PRM 'Invert Celtics'

10 wrzesień 2020
Nike SB Dunk High Pro PRM 'Invert Celtics'

Nike Dunk w wersji High, to zdecydowanie nie najpopularniejsza odsłona tego klasyka z 1985 roku. Nie ma co ukrywać, że większy hype kręci się wokół niskiej edycji, która podejrzewamy, że nie ważne, w jakim wariancie pojawi się na rynku, to i tak zniknie ze sklepowych półek bez najmniejszych problemów. Mamy jednak wrażenie, że to, co chcemy Wam tutaj dziś pokazać, może Was zainteresować.

Dokładnie 12 września w wybranych punktach sprzedaży w Kraju Kwitnącej Wiśni ( niestety nie wiemy, czy gdzieś jeszcze ) zobaczymy wpadające w oko Nike Dunk High Pro PRM 'Invert Celtics'. Buty wyróżnia bardzo specyficznie podzielona cholewka. Znaczącą część uppera skonstruowano przy użyciu włochatego, różowo-czerwonego zamszu, a pozostałe elementy wykończono gładką, biało-zieloną skórą. Kolorystyka ta nie wzięła się tutaj z przypadku. Zobaczcie sami, co się stanie, kiedy buty zobaczymy w odwróconych kolorach negatywu. Róż zamienia się w zieleń, a czerń w biel, czyli w barwy 'Boston Celtics'. Ich szokujący, niestandardowy wygląd może się podobać, co już wielokrotnie pokazali fani Dunków SB. 

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczyć mamy 12 września. Niestety, nie mamy informacji, czy również i w europejskich sklepach.Nike SB