Proponowany post

Nike SB x Air Jordan 1 Low - Zapowiedź

08 luty 2019
Nike SB x Air Jordan 1 Low - Zapowiedź

Nike Skateboarding i Jordan Brand planują jeszcze w tym roku wspólnie wypuścić na rynek dwie wersje kolorystyczne modelu Air Jordan 1 low. Niestety nie mamy jeszcze żadnych zdjęć tych butów, ale opublikowane zostały informacje dotyczące kolorów, jakie się na nich znajdą.

Jedna to; "Dark Powder Blue/White-Vivid Orange-Dark Powder Blue", a druga; "Midnight Navy/White-Ember Glow-Metallic Silver". Żaden ze znanych nam profili, który robi grafiki koncepcyjne, nie pokusił się jeszcze o stworzenie takowych, dlatego każdy może spróbować użyć własnej wyobraźni. Obie wersje będą opierały się w przeważającej części na różnych odcieniach koloru niebieskiego z różnymi kolorowymi dodatkami. Ciekawe, czy buty będą się czymś wyróżniały, może będą miały ścierającą się farbę z cholewki, zmieniony system amortyzacji. Już wkrótce powinniśmy się przekonać.

Jeśli chodzi o premierę, to w tej chwili wiadomo tylko tyle, że obydwie wersje kolorystyczne mają znaleźć się w letnim lineupie od Jordan Brand, a retail ma wynosić $110. Jak tylko pojawi się więcej informacji, czy pierwsze zdjęcia, od razu się nimi z Wami podzielimy. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak projektantom wyjdzie ta współpraca, ale jesteśmy dobrej myśli.