Proponowany post

Nike Shox BB4 Powrócą W Wersji 'Wht/Red

08 październik 2019
Nike Shox BB4 Powrócą W Wersji 'Wht/Red

Vince Carter ogłosił już, że nadchodzący sezon będzie jego ostatnim w NBA. Już w poprzednich rozgrywkach zdecydował się na grę w swoich pierwszych butach od Nike. Mowa oczywiście o Nike Shox BB4. Amerykańska marka zdecydowała się na re-edycję tego modelu. Obok zupełnie nowych kolorystyk do sprzedaży trafiają też oryginalne wersje kolorystyczne. Jedną z nich jest 'White/Red', którą darzymy szczególną sympatią. To właśnie w tej kolorystyce Vince wystąpił w meczu gwiazd, który odbył się w Waszyngtonie w 2001 roku. Według wielu fanów basketu jest to jeden z najlepszych All-Star Game w historii ligi, w którym Carter popisał się kilkoma spektakularnymi zagraniami. Dziś mamy dla Was serię oficjalnych zdjęć tych butów oraz info o dacie ich premiery.

Cholewka wykonana jest z połączenia białej skóry, którą widzimy w górnej części i na perforowanym języku oraz czerwonego zamszu/nubuku umieszczonego na bocznych panelach. Wykończeniem są srebrne detale, sockliner i zapiętek ze Swooshem. Upper stoi na białej, gumowej podeszwie zewnętrznej i czerwonym systemie Shox. Pomimo tego, że buty wyglądają niemalże identycznie, jak oryginalne wydanie bardzo byśmy chcieli, żeby znalazł się na nich jakiś smaczek związany z Carterem...jego inicjały, albo numer "15". Możnaby wtedy mówić o wersji 'Player Edition', którą bez wątpienia chcieliby mieć wszyscy fani Vince'a.

Nike Shox BB4 'Varsity Red' (taką nazwę nosi teraz ta kolorystyka) mają trafić do sprzedaży 11 października. Niestety żadna z poprzednich wersji nie była dostępna w polskich sklepach, nie widzieliśmy jej też na stronie producenta. Pozostaje nam zapolować na te buty u retailerów zagranicznych. Kto z Was pamięta te buty i tak, jak my chce je mieć w swojej kolekcji? Dajcie nam znać w komentarzach.


Nike Shox BB4
kolor: White/Metallic Silver-Varsity Red
styl: AT7843-101
cena: $170