Proponowany post

Nike Shox BB4 QS 'Raptors'

19 sierpień 2019
Nike Shox BB4 QS 'Raptors'

O tym, że Nike Shox BB 4 wracają, wiemy już od jakiegoś czasu. Mieliśmy już nawet okazję zobaczyć serię oficjalnych zdjęć, jednej z oryginalnych wersji kolorystycznych, która już niedługo powinna pojawić się w sklepach. Dziś mamy dla Was info o kolejnej, będącej ukłonem w stronę drużyny Toronto Raptors, w której Vince Carter zaczynał swoją karierę w NBA

Buty wyglądają trochę, jak wersja player edition...tyle, że nie ma na nich żadnych inicjałów, czy numerów. Cholewka zbudowana jest z białej skóry, która pokrywa zarówno toe box i kołnierz, jak i boczne panele. Na tych ostatnich można dostrzec ślady po pazurach. Na cholewce umieszczono też pasek składający się z trzech kolorów: czarnego, czerwonego i fioletowego. To kombinacja barw ze starego logotypu i strojów Raptors. Buty stoją na białej podeszwie z klasycznym bieżnikiem, jest też fioletowy system Shox, a nieco wyżej srebrny, sztywny element. 
Musimy przyznać, że pomimo tego, że nie jest to oryginalna kolorystyka, to bardzo nam się ona podoba. Trochę szkoda, że nie ma na nich jakiegoś smaczku związanego z Carterem, ale nic nie poradzimy. 

Premiera Nike Shox BB4 QS 'Raptors' odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia. Niestety nie spodziewamy się ich w polskich sklepach, ale mamy nadzieję, że będzie je można dorwać na stronie producenta. Te buty to chyba musthave dla wszystkich sneakerheadów, którzy mają w swojej kolekcji buty do basketu.  Zerknijcie na poniższe fotki i dajcie nam znać, co sądzicie o tej wersji Shoxów Vince'a Cartera.
Nike Shox BB4 QS “Raptors”
kolor: White/Metallic Silver-Court Purple
styl: CD9335-100
cena: $170