Proponowany post

Lebron James Pokazał Się W Ekskluzywnych Nike Air Zoom Generation

Idealnie pasują do barw jego nowej drużyny.

Nike Tworzy Hybrydę Air Max BW & Air Max 97

12 styczeń 2018
Nike Tworzy Hybrydę Air Max BW & Air Max 97

Musimy przyznać, że projektanci Nike rozszaleli się pod względem tworzenia coraz to nowszych miksów swoich kultowych modeli. Po połączeniu Air Max 97 z Air Max Plus w dwóch konfiguracjach czy Air Max Plus postawionych na podeszwie od Vapor Max'ów mamy dla Was kolejne niespodzianki.

Tym razem designerzy z Oregonu postanowili kultowy model Air Max Big Window aka BW postawić na podeszwie zaczerpniętej z dużo młodszych Air Max 97. Na ten moment udało się nam ustalić, że buty do sprzedaży mają trafić w dwóch wersjach kolorystycznych. Ta, która interesuje nas bardziej to jedna z oryginalnych wersji OG, a mianowicie 'Persian Violet', której nie da się pomylić z każdą inną. Drugi ma być niemal cały utrzymany w klasycznej czerni. Co ciekawe ten sam model stać się ma bazą dla drugiego projektu Skepta x Nike.

Niestety załączone przez nas zdjęcie to jedynie mockup, a na oficjalne fotografie będziemy musieli jeszcze poczekać, ponieważ buty do wybranych sklepów trafić mają latem tego roku. Mamy nadzieję, że pojawią się i tutaj.

Nike

Tagi: -