Proponowany post

Nike VaporMax Plus 'Triple Black' - Zapowiedź

10 listopad 2017
Nike VaporMax Plus 'Triple Black' - Zapowiedź

Nie dalej jako wczoraj prezentowaliśmy Wam mocno rzucającą się w oczy kolorystykę kolejnej hybrydy spod szyldu sportowej marki Nike. Mowa tutaj o Nike VaporMax Plus w barwach 'Sunset Tint'. Dziś pokażemy Wam ich zupełną odwrotność.

'Triple Black' to znany wszystkim patent pokrywania całej powierzchni cholewki podeszwy wewnętrznej oraz zewnętrznej, czyli jednym słowem wszystkiego klasyczną czernią. Tak stało się i w przypadku tytułowej nowości, modelu VaporMax Plus. Przechodząc do budowy upper zaczerpnięty z kultowych Plusów wykonany jest z elastycznego neoprenu z charakterystycznymi, tłoczonymi detalami zachowującymi najważniejsze cech wyglądu cholewki. Na całość nałożona jest charakterystyczna klatka zwieńczona sznurówkami, a na spodzie mamy rewolucyjną platformę zaczerpniętą z VaporMax'ów. Całość jak na połączenie 1998 i 2017 roku wygląda naprawdę świeżo i zdecydowanie może się podobać.

Buty do sprzedaży trafić powinny w okolicach Air Max Day 2018. Z dostępnością w Warsaw Sneaker Store nie powinno być problemu.

Nike

Tagi: -