Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.1 Low 'UCLA'- Zapowiedź

Nowa kolorystyka butów Westbrooka.

Nike Wypuści Co Najmniej 23 Kolorystyki Air Max 270

07 styczeń 2018
Nike Wypuści Co Najmniej 23 Kolorystyki Air Max 270

Nike Air Max 270 to zupełna nowość, jeżeli chodzi o asortyment sportowej marki z Oregonu. Nowość o tyle ciekawa, że po pierwsze nie miała jeszcze swojej oficjalnej premiery, która prawdopodobnie odbędzie się dopiero przy okazji AMD 26 marca 2018 roku, a po drugie sama w sobie ma być hybrydą dwóch innych sylwetek, Air Max 180 oraz Air Max 90. Nazwa wzięła się od dodania do siebie liczb 180 oraz 90 co oczywiście w sumie daje nam 270, a może od tego, że poduszkę widoczną na tyle zobaczyć możecie w zakresie 270 stopni.

Prócz pierwszej opisywanej przez nas wersji barwnej, o której nieco więcej dowiecie się tutaj do sprzedaży trafi naprawdę spory wachlarz najróżniejszych wariantów kolorystycznych. Na ten moment udało się nam naliczyć 23 wersje kolorystyczne tej sylwetki, a na pewno coś pominęliśmy. Czy Nike naprawdę pokłada tak wielkie nadzieje w tym modelu? Już za chwilę się pewnie o tym dowiemy.

Tak jak wspominaliśmy start sprzedaży przewidziany jest na AMD. Jeżeli chodzi o polską dystrybucję buty powinny pojawić się w stołecznym WS2.Nike

Tagi: -