Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Nike Wypuści Model Air Safari W Najlepszej Możliwej Kolorystyce

21 czerwiec 2018
Nike Wypuści Model Air Safari W Najlepszej Możliwej Kolorystyce

Nike Air Max 1 w kultowej kolorystyce 'Safari' z 2002 roku to dwa wielu top, jeżeli chodzi o ten model. Na początku 2012 roku sportowy gigant pokusił się o wypuszczenie retro tej wersji barwnej, która dla wielu fanów oryginału sprzed 14 lat była istną profanacją. Wszystko to za sprawą starego, w zupełności nieprzypominającego pierwowzoru kształtu, innego materiału na toeboxie czy półprzeźroczystego spodu podeszwy zamiast gumowego. 

Mamy wrażenie, że designerzy Nike zrozumieli swój błąd i prezentują nam kolejne 'Safari. Tym razem podwójne. Kultowa kolorystyka została przeniesiona na model butów o tej samej nazwie, a mianowicie Air Safari z 1987 roku, czyli z tego samego rocznika, co wyżej wspomniane jedynki. Tutaj jest o niebo lepiej niż w przypadku AM1. Upper wykonany jest z tego samego zestawienia materiałów co oryginał, a na toeboxie nie widzimy tego przebrzydłego, włochatego zamszu, a front wyściełano miękkim, tekstylnym materiałem jak w pierwowzorze. Za to szanujemy to wydanie najbardziej. Nie zabrakło oczywiście 'Safari Printu', żółtego Swoosh'a na boku czy zielonych detali. Wszytko postawione, na standardowej podeszwie wewnętrznej z gumowym spodem. Musimy przyznać, że całość naprawdę zrobiła na nas niemałe wrażenie i chętnie zobaczylibyśmy ten model u nas w kolekcji.

Data premiery nie jest nam znana, natomiast biorą pod uwagę to, że buty doczekały się swoich oficjalnych zdjęć, mamy nadzieję, że na ich debiut nie będziemy czekać zbyt długo. Co do dostępności, liczymy, że pojawią się w stołecznym WSS.


Nike

Tagi: nike safari