Proponowany post

Nike Wypuści Nowe Air Max 1 'Asparagus' Z Niestandardowym Brandingiem

20 październik 2020
Nike Wypuści Nowe Air Max 1 'Asparagus' Z Niestandardowym Brandingiem

Ostatnimi czasy bardzo rzadko ( często na rzecz co chwila pojawiających się w sieci informacji o Dunkach ) wspominamy Wam o kultowym, jednym z naszych ulubionych modeli butów, a mianowicie Air Max 1, o którym mamy wrażenie, trochę zapomniał sam ich producent. Oczywiście nowe wersje czy kolorystyki tej sylwetki od czasu do czasu pojawiają się w sprzedaży, ale nie w tak dużych ilościach, jak to miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. Dziś nadarzyła się jednak okazja, aby poruszyć temat nowych jedynek, z czego bardzo się cieszymy.

Na tapetę bierzemy nowe i zarazem bardzo nietypowe Nike Air Max 1 'Asparagus', które na tyle innych jedynek wyróżnia kilka elementów. Zacznijmy może o tych najmniej spektakularnych, a mianowicie kolorystyki oraz użytych do produkcji materiałów. Buty skonstruowano przy użyciu mięsistej naturalnej skóry licowej o delikatnie marszczonej fakturze zabarwionej na śnieżną biel oraz bardzo jasny odcień błękitu z beżowymi dodatkami, takimi jak sznurówki, ostatnie oczko, przez które są przeplecione, spód podeszwy czy wnętrze poduszki powietrznej. To, na co od razu powinniście zwrócić uwagę to Swoosh na panelu bocznym, a w zasadzie, gdyby nie subtelne tłoczenie to jego całkowity brak. Kolejną ciekawostką jest przedzielone na dwie części logo na tyle i języku, które wykończono nicią w dwóch kolorach. 

Buty już niebawem powinny pojawić się w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o dostępność, to szukajcie ich w stołecznym butiku WS2, gdzie powinny się pojawić.


Nike Air Max 1
Kolor: White/Asparagus
Kod: DH5493-100
Cena: $140

Nike