Proponowany post

Nike Wypuszcza Sztruksową Kolekcję 'Corduroy Pack'

14 marzec 2018
Nike Wypuszcza Sztruksową Kolekcję 'Corduroy Pack'

Sztruks to zdecydowanie nie najbardziej popularny materiał, który widzimy na cholewce butów. Niemniej jednak nie oznacza to, że nie jest on używany do ich produkcji, a wręcz odwrotnie. Świat przecież kojarzy wiele świetnych wydań okraszonych tym fabrykantem, takich jak, chociażby Air Max 1 x Patta.

Nie po raz kolejny sięga po sztruks i po części okrywa nim trzy kultowe modele butów. Nie jest to jednak jedyny materiał, jaki znajdziemy na cholewkach takich sylwetek jak Air Force 1, Air Max 95 czy Air Max 97. W jego akompaniamencie znajdziemy również naturalną skórę licową o kilku wykończeniach czy nawet neopren. Co do kolorystyki każdego poszczególnego modelu, tutaj robi się naprawdę ciekawie. Producent postawił bowiem na mocno rzucające się w oczy połączenie takich barw jak beż, pudrowy róż, czerwień, niebieski czy nawet voltowa zieleń. Wszystko okraszone bielą na podeszwie. Nam się podoba, a Wam?

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że mamy tutaj do czynienia z oryginalnymi zdjęciami producenta debiut całej trójki nie jest bardzo odległy. Co do sklepów, w których powinny pojawić się buty, to polecamy zaglądać tutaj czy tutaj.
Nike

Tagi: -