Nike x Foot Patrol

26 listopad 2005
Nike x Foot Patrol

Efektem współpracy pomiędzy Nike i londyńskim butikiem Foot Patrol jest Foot Patrol Pack (Nike x Foot Patrol). W skład zestawu wchodzą dwa modele. Air Stab i Air Max 90. Oba modele zostały wybrane przez londyńczyków i oni też pracowali nad swoistym mejkapem.

Airstabqtr

Prawdę mówiąc nie jestem zbyt wielkim fanem tego modelu. Wręcz przeciwnie, nie podoba mi się on, ale dzięki chłopakom z FP muszę na nie wydać hajs. Nie ma rady. Ta kolorystyka zupełnie nie daje mi szans w walce z nałogiem, jakim są sneakers'y. Uważam, że jest ona wręcz genialna!!

Airmaxheel
Airmaxqtr

AM90 to jeden z tych modeli, które na zawsze pozostaja w pamięci. Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy  z butów do biegania. Zdecydowanie na czele serii Air Max. Tym razem w stonowanej, arystokratyczno-brytyjskiej (nudnej?) kolorystyce, ale zaraz, co tu robią te białe kropki??!! Nazwane "Polka Dots" zupełnie rozbijają zbalansowany dizajn.

Znowu niedostępne w Polsce:( Ale nie tylko ten model z kolei będzie dostępny tylko w sklepach z Tier-o kontem (w nike). Na szczęście dla tych, którzy marzą o nich, bądź tym którym się te buty po prostu podobają jest szansa, aby je zdobyć, online. Będą one dostępne od 3 go grudnia.

Wskazówka: Air Stab na 100% nie będą już dostępne 4 go grudnia, co do AM90 nie wiem, ale na pewno w ciągu kilku dni też znikną!!

Tagi: -