Proponowany post

Nike Zoom Double Stacked 'Black Volt'

25 czerwiec 2020
Nike Zoom Double Stacked 'Black Volt'

Czasami patrząc na nowe modele butów, mamy wrażenie, że jesteśmy na genewskim moto show i oglądamy 'pojazdy' z przyszłości, które pozostaną w strefie conceptów. Jedną z takich sylwetek niewątpliwie są nowe Nike Zoom Double Stacked, które przełamują kolejne konstrukcyjne oraz designerskie bariery.

W głowach projektantów z Oregonu nieustannie krążą myśli o dążeniu do ciągłego zwiększenia komfortu użytkowania oraz maksymalizacji poziomu amortyzacji w butach Nike. Stąd na przestrzeni lat w sprzedaży ciągłe widzimy nowe modele wyposażone w coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, które cały czas są doskonalone, ulepszane, czy zastępowane nowymi. Jedną z najnowszych propozycji jest tytułowy Nike Zoom Double Stacked wyposażony w nietypową podeszwę z kilkoma dynamicznymi systemami Zoom Air umieszczonymi w futurystycznej podeszwie. W przedniej części ażurowej platformy mamy dwie równorzędnie ułożone poduchy, natomiast pod piętą w specjalnie wyprofilowanym otworze wysuniętym ku tyłowi piętrowo ustawiono dwa systemy, jeden na drugim, co jest zupełną nowością. Całość zestawiono z bardzo prostą, ale wpadającą w oko cholewką w dużej mierze skonstruowaną z syntetycznej siateczki oraz kawałka naturalnej skóry w tylnej jej części. Wprawne oko zauważy też, że na froncie znajduje się sporych rozmiarów logo Nike wytłoczone w stylu piłkarskich korków, a system sznurowania nie jest symetryczny. Kolorystycznie postawiono na klasyczną czerń z neonowymi dodatkami oraz półprzeźroczystym spodem.

Sprzedaż rusza 2 lipca, a cena wyniesie 230$. Niestety, nie wiemy, czy dostaniem je w naszym kraju. Sprawdzajcie jednak, co dzieje się w WS2.


Nike Zoom Double Stacked “Black Volt”
Color: Black/Volt
Style Code: CI0804-001
Data: 2 lipca, 2020
Cena: $230

Nike