Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Employee Of The Month'

22 styczeń 2020
Nike Zoom Freak 1 'Employee Of The Month'

Nadchodzi kolejna kolorystyka Nike Zoom Freak 1, która jest inspirowana ulubionym filmem Giannisa Antetokounmpo, 'Coming To America'. Po wersji o tej właśnie nazwie i 'Soul Glo' przyszedł czas na 'Employee Of The Month'. Nawiązuje ona do uniformu pracowników restauracji McDowell's. Książę Aakeem pracował w niej, zamiatając podłogi, czym zyskał sobie miano pracownika miesiąca.
Niniejsza kolorystyka jest częścią kolekcji All-Star od Nike Basketball.

Cholewka butów wykonana jest z czarnego meshu. Język pokryty jest wzorem w kratę, wziętym ze wspomnianych uniformów. Tę samą kratę umieszczono na Swooshu, który jest na białej podeszwie środkowej. Na butach jest też kilka niebieskich elementów i żółte logo Giannisa. Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się kolejnych zdjęć, dzięki którym będziemy mogli powiedzieć coś więcej na temat tych butów. Na razie musimy przyznać, że nam się one podobają. Amerykańska marka zdradziła też, że przygotowała odzież nawiązująca do tego samego tematu. Ciekawe, czy będzie coś więcej niż bluza i spodnie.

W tej chwili nie znamy dokładnej daty premiery Nike Zoom Freak 1 w kolorystyce 'Employee Of The Month', ale spodziewamy się, że odbędzie się ona w trakcie trwania NBA All Star Weekend. Oczywiście, jak tylko pojawią się szczegóły dropu, od razu damy Wam znać.


nike