Proponowany post

Nike Zoom Freak 1 'Light Cream'

24 marzec 2020
Nike Zoom Freak 1 'Light Cream'

'Light Cream' to kolorystyka, w której jakiś czas temu na parkiecie grał Giannis Antetokounmpo. Jest ona nawiązaniem do tegorocznych strojów serii City Edition drużyny Milwaukee Bucks. Chodzą słuchy, że buty już wkrótce pojawią się w sprzedaży.

Buty mają cholewkę w bardzo przyjemnym kremowym kolorze. Uzupełnieniem jest zielony sockliner i wewnętrzna warstwa materiału. Upper zbudowany jest z tego samego tworzywa co większość poprzednich wersji kolorystycznych. Buty stoją na jasnej, nakrapianej podeszwie środkowej z dużym, niebieskim Swooshem. Na samym dole mamy dwu-tonowy poutsole. Na butach oczywiście nie mogło zabraknąć logotypów Giannisa na języku i na pięcie. Bardzo możliwe, że jakiś ciekawy wzór umieszczono też na wkładkach.

Niestety nie wiemy, kiedy dokładnie Nike Zoom Freak 1 w kolorystyce 'Light Cream' trafią do sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce zobaczymy je w warszawskim KICKS Store, który często ma w swojej ofercie takie ciekawe smaczki. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, jak podoba Wam się ten wariant butów Giannisa.Nike Zoom Freak 1
kolor: Light Cream/Pacific Blue
styl: BQ5422-200
cena: $120