Proponowany post

Nike Zoom GP W Kolorystyce 'Miami

06 sierpień 2019
Nike Zoom GP W Kolorystyce 'Miami

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się kolejny wariant kolorystyczny modelu Nike Zoom GP. Poza dwiema wersjami OG projektanci stworzyli też wariant nawiązujący, do czasu gdy Gary Payton grał w Seattle SuperSonics. Nike nie byłoby jednak sobą, gdyby nie zasypało nas niezliczoną ilością kolorystyk danego modelu. Dziś możemy przyjrzeć się pierwszym zdjęciom Nike Zoom GP 'Miami'. W tym wypadku chodzi o sezon spędzony w drużynie Miami Heat i jedynym wywalczonym pierścieniu mistrzowskim. 

Nubukowa cholewka została zabarwiona na czerwono. Zestawiono ją z różowym socklinerem i zapiętkiem. Z przodu widać jasny (biały) panel z charakterystycznymi otworami. Na butach oczywiście nie brakuje klamry zapinającej osłonę sznurowadeł, na której znajdziemy żółtego Swoosha. Upper osadzony jest na jasnej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy gumowy outsole w tym samym odcieniu, wzbogacony o zielone detale i płytka z włókna węglowego. Na dobrą sprawę nie mamy tutaj do czynienia z typowymi dla Miami Heat barwami, a raczej swego rodzaju odniesienie do strojów drużyny Floridians.  Przy całej naszej sympatii do wariantów OG musimy przyznać, że w przypadku modelu Zoom GP te nowe prezentują się równie dobrze...albo i lepiej. Zgadzacie się z nami? Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach.

Premiera Nike Zoom GP w kolorystyce 'Miami' została zaplanowana na 23 sierpnia. Podobnie, jak poprzednich wersji, tak i tej niestety nie spodziewamy się w ofercie polskich sklepów. Osoby zainteresowane odsyłamy do zagranicznych retailerów. 


Tagi: nike,