Proponowany post

Nike Zoom Kobe 1 Protro 'Close Out' - Zapowiedź

09 kwiecień 2018
Nike Zoom Kobe 1 Protro 'Close Out' - Zapowiedź

Mamy zapowiedź kolejnej kolorystyki Nike Zoom Kobe 1. Zmodyfikowana wersja Protro, która w tym roku pojawiła się już w kilku wariantach, między innymi w kolaboracji z Undefeated, tym razem odnosić się będzie do oryginałów, w których w 2006 roku grał Kobe Bryant. Najbardziej pamiętnym spotkaniem, w którym "Black Mamba" miał je na nogach, był czwarty mecz przeciwko Phoenix Suns w pierwszej rundzie fazy playoffs. O wyniku zadecydowała dogrywka, w której Bryant oddał zwycięski rzut w ostatnich sekundach. 

Buty ubrane są w barwy Los Angeles Lakers. Biała, skórzana cholewka ozdobiona jest fioletowymi, a w zasadzie purpurowymi elementami w okolicy toe boxa i na kołnierzu. W Tym samym kolorze są też sznurowadła z metalowymi agletami. Do tego żółty Swoosh. Bardzo fajnym akcentem jest numer "8" wyszyty na boku (do 2007 roku Kobe grał z ósemką na koszulce). Z pewnością te buty to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów Bryanta i Lakers. 

Nike Zoom Kobe 1 Protro "close Out" mają pojawić się w sprzedaży 14 kwietnia i są one częścią "Champions Think 16" Pack, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Niestety nie spodziewamy się, że buty będą dostępne u polskich retailerów, trzeba będzie polować za granicą lub przez aplikację SNKRS. Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zdjęcia. 
 

 

nike

 

 

 

Tagi: -