Proponowany post

Air Max 97 Inspirowane Double Boxami Nike

Kolejny świetny projekt Nike.

Nike Zoom Kobe 1 Protro "DeMar DeRozan" PE

05 kwiecień 2018
Nike Zoom Kobe 1 Protro "DeMar DeRozan" PE

Dziś w nocy odbył się mecz na szczycie. Na boisku spotkały się dwie czołowe drużyny konferencji wschodniej NBA. Toronto Raptors podejmowali u siebie Boston Celtics, a DeMar DeRozan wybiegł na parkiet w swojej zawodniczej wersji Nike Zoom Kobe 1 Protro. DeRozan, który jest ambasadorem linii butów Kobe Bryanta w tym sezonie grał już między innymi w Kobasach w kolaboracji z UNDEFEATED. Teraz dostał swoje PE, które będzie można kupić!

Cholewka wykonana jest ze skóry lakierowanej i ubrana jest w jednolitą czerwień, która zawiązuje do barw Raptors i którą znajdziemy też w podeszwie. Dla kontrastu na butach umieszczono białego Swoosha i wyszyty numer "10", z którym gra DeMar. 
Co do samego meczu, to przebiegł on po myśli graczy z Toronto, którzy wygrali 96-78 i tym samym umocnili się na pozycji lidera na wschodnie. DeRozan zagrał tylko 27 min. W tym czasie zdobył 16 punktów, 3 zbiórki i 2 asysty. 

Nike Zoom Kobe 1 Protro "DeMar DeRozan" PE będą dostępne już dziś...niestety tylko w trzech miejscach. Mowa tutaj o House Of Hoops w Harlemie, Los Angeles i oczywiście Toronto. Szkoda...

 

 

 

 

Tagi: -