Proponowany post

Nike Zoom Kobe 1 Protro 'Isaiah Thomas' PE

12 kwiecień 2018
Nike Zoom Kobe 1 Protro 'Isaiah Thomas' PE

Isaiah Thomas to kolejny zawodnik, który upodobał sobie granie w butach Kobe. Podobnie, jak DeMar DeRozan i Devin Booker, tak i on otrzymał swoje Player Edition modelu Nike Zoom Kobe 1 Protro. W związku z tym, że Thomas jest obecnie zawodnikiem Los Angeles Lakers, dostał chyba najbardziej pasującą do tego modelu kolorystykę.

Buty mają żółtą cholewkę, niestety nie da się jednoznacznie określić, czy tak jak PE DeRozana i Bookera jest ona wykonana ze skóry lakierowanej, ale obstawiamy, że tak. Do tego kontrastujący, czarny język i Swoosh w kolorze fioletowym. Nie zabrakło też wyszytego numeru "3" po boku. Od spodu widzimy podeszwę zewnętrzną z transparentnej gumy.
Niestety w tym sezonie nie zobaczymy już Thomasa w tych butach na parkiecie, Lakers nie zakwalifikowali się do fazy playoff. Może w przyszłym, o ile Isaiah nadal będzie grał dla "Jeziorowców".

Nike nie podaje na razie żadnych informacji dotyczących premiery Zoom Kobe 1 Protro 'Isaiah Thomas' PE. Prawdopodobnie release tych butów odbędzie się na podobnych zasadach co pozostałych PE, które były do wzięcia w House Of Hoops.

 

 

 

 

Tagi: -