Proponowany post

Nike Zoom Kobe 1 Protro 'MPLS' - Zapowiedź

25 czerwiec 2018
Nike Zoom Kobe 1 Protro 'MPLS' - Zapowiedź

Nike Basketball szykuje dla nas kolejną oryginalną kolorystykę modelu Nike Zoom Kobe 1, który w tym roku powrócił na sklepowe półki w wersji protro. Mowa tutaj, o naszym zdaniem najlepszym wariancie kolorystycznym, nazwanym 'MPLS'. Odnosi się on do początków drużyny Los Angeles Lakers, gdy ta swoją siedzibę miała w Minneapolis. W latach 40. i 50. dwudziestego wieku drużyna pod wodzą George'a Mikana zdobyła 5 tytułów mistrzowskich. 

Buty mają szarą cholewkę wykonaną z zamszu, a do tego białe, skórzane elementy. Górny kołnierz jest w błękitnym kolorze, co nawiązuje do strojów Minneapolis Lakers. Od spodu mamy podeszwę, która w wersji Protro będzie miała poduszkę Zoom Air na całej długości. Jest ona pomalowana na wszystkie wcześniej wymienione kolory. Oryginalna wersja z 2006 roku miała na wkładce wymienione wszystkie zastrzeżone przez Lakers numery swoich znamienitych zawodników; "13" Wilt Chamberlain, "22" Elgin Baylor, "25" Gil Goodrich, "32" Magic Johnson, "33" Kareem Abdul-Jabbar, "42" James Worthy i "44" Jerry West. Od tamtego czasu wycofane zostały numery "34" Shaqa oraz "8" i "24" Kobe Bryanta. Ciekawe czy w nowej wersji wkładki będą miały uaktualnioną listę tych numerów, czy Nike zdecyduje się na zupełnie inny motyw. 

Nie jest jeszcze znana konkretna data premiery, możemy się jednak spodziewać, że Nike Zoom Kobe 1 Protro 'MPLS' pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku. W nadchodzących tygodniach powinny pojawić się kolejne informacje i zdjęcia związane z tymi butami. Będziemy informowali Was na bieżąco, dlatego zaglądajcie na tenisufki.eu.