Proponowany post

Nike Zoom Lebron 3 'Home' - Oficjalne Zdjęcia

29 styczeń 2019
Nike Zoom Lebron 3 'Home' - Oficjalne Zdjęcia

Już w tym tygodniu odbędzie się premiera Nike Zoom Lebron 3 w kolorystyce 'Home'. Buty wracają do sprzedaży po raz pierwszy od 2005 roku. Dlatego też Nike Basketball ma dla nas serię oficjalnych zdjęć, którą chcemy się z Wami podzielić. Powrót trzeciego sygnowanego modelu Lebrona to bez wątpienia gratka dla jego fanów, entuzjastów obuwia basketowego, a może nawet i zawodników, którzy lubią grać w butach retro (bo z takie trzeba już uważać Zoom Lebron 3).

Z tego, co widać na poniższych zdjęciach, buty są wiernym odwzorowaniem oryginalnego wydania. Mamy tutaj masywną cholewkę wykonaną z czarnej i białej skóry, a do tego kilka elementów pokrytych lakierem. Jesteśmy bardzo ciekawi jakości tych materiałów, ale wygląda na to, że nie powinniśmy narzekać. Klasyczne, czarno-białe połączenie przełamane jest przez czerwone akcenty, które głównie można zobaczyć w podeszwie, która skrywa w sobie poduszkę Zoom Air. Niestety nie wiem, czy tak jak w oryginale są to dwie poduchy ułożone jedna na drugiej, ale mamy nadzieję wkrótce się o tym przekonać. Zastanawiamy się też, czy projektanci uporali się z problemem przecierania się sznurowadeł. Oryginalne wydanie miało metalowe oczka, które dosłownie po kilku treningach niszczyły sznurki. Nawet jeśli w re-edycji tego nie naprawiono, to i tak uważamy, że są to buty, obok których nie można przejść obojętnie.

Nike Zoom Lebron 3 w kolorystyce 'Home' pojawią się w sprzedaży już w najbliższą sobotę, 2 lutego. Niestety nie spodziewamy się, że buty będą dostępne u polskich retailerów. Trzeba będzie na nie polować na stronie producenta.
Nike LeBron 3 QS “Home”
kolor: White/Black-Varsity Crimson
styl: AO2434-101
cena: $175