Proponowany post

Nike Zoom Lebron 3 'Home' - Zapowiedź

17 styczeń 2019
Nike Zoom Lebron 3 'Home' - Zapowiedź

Już na początku lutego Nike przywróci kolejną oryginalną kolorystykę modelu Zoom Lebron 3. Jak wiadomo, oryginalne wydanie tych butów miało miejsce w 2005 roku, a wariant, który pojawi się w sprzedaży to 'Home'. Jest to jedna z wersji, w której "King James" występował na parkietach NBA, rozgrywając swój trzeci sezon. W tej chwili nie dysponujemy jeszcze zdjęciami tegorocznego wydania, dlatego skorzystamy z kilku fotek oryginałów. Nie spodziewamy się żeby retro znacznie różniły się od pierwowzoru. 

Buty będą miały dość masywną, skórzaną cholewkę. Góra korzysta z kombinacji kolorów czarnego i białego. Ten wariant ochrzczony został jako 'Home', ale z tego, co pamiętamy Lebron występował w nim zarówno w meczach domowych, jak i na wyjeździe. Oprócz czerni i bieli na butach znajdziemy też kolor czerwony. Widzimy go głównie w okolicy podeszwy zewnętrznej, ale też i jako obramówka Swoosha. W wielkim napięciu będziemy wyczekiwali pierwszych zdjęć nowego wydania, żeby na spokojnie porównać je sobie z fotkami oryginałów. Mamy też nadzieję, że w końcu uda nam się upolować parę Zoom Lebron 3, bo wszystkie próby zgarnięcia którejkolwiek z poprzednich kolorystyk spaliły na panewce. 

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to musicie wiedzieć, że buty pojawią się w sprzedaży już 2 lutego. Niestety nie wiemy, czy Nike Zoom Lebron 3 w kolorystyce 'Home' będą dostępne w polskich sklepach, ale bardzo mocno trzymamy za to kciuki. 
Nike LeBron 3 QS “Home”
kolor: White/Black-Varsity Crimson
styl: AO2434-101
cena: $175