Proponowany post

Nike Zoom Lebron 3 'White/Navy' - Zapowiedź

05 grudzień 2018
Nike Zoom Lebron 3 'White/Navy' -  Zapowiedź

Wygląda na to, że Nike planuje kolejny powrót jednej z oryginalnych wersji kolorystycznych Nike Zoom Lebron 3. Mowa o wariancie 'White/Navy' w którym King James występował  na parkietach NBA w sezonie 2005-06. Mamy nawet dostęp do kilku zdjęć, które wyglądają, jak te oficjalne od Nike.  

Buty mają skórzaną cholewkę, która łączy w sobie kolory biały i granatowy. To zestawienie pasowało do wyjazdowych, alternatywnych strojów Clevelend Cavaliers, na które wówczas zdecydowała się drużyna z Ohio. Konstrukcja tych butów jest bardzo solidna, wyglądają one jak nie do zdarcia. Mimo to na stopie wcale nie sprawiały wrażenia ciężkich, czy masywnych, a niebywałego komfortu dostarczały poduszki Zoom Air umieszczone w podeszwie. Ci, którzy mieli te buty, z pewnością pamiętają, że dość szybko przecierały się w nich sznurowadła. Działo się tak, ponieważ system sznurowania oparty był na metalowych oczkach. Ciekawe, czy w re-edycji poprawiono ten element? Mamy nadzieję, że przekonamy się o tym już wkrótce.

Premiera Nike Zoom Lebron 3 'White/Navy' przewidziana jest na 20 grudnia, ale niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne dla szerszego grona. Obawiamy się jednak, że trzeba będzie na nie polować. W niedługim czasie powinno pojawić się więcej informacji o tym releasie, a wtedy od razu damy Wam znać. Zaglądajcie na tenisufki.eu, żeby być na bieżąco ze wszystkimi newsami.











Nike Zoom LeBron 3 'White/Navy'
kolor: White/Navy Blue-Silver
styl: AO2434-103
cena: $175