Proponowany post

O Co Chodzi Z Setkami Plastikowych Butelek Na Witrynach Warsaw Sneaker Store?

W każdej sekundzie na świecie produkuje się 11 ton plastiku. W skali roku to 350 milionów ton. Przez dziesięciolecia używaliśmy plastiku zbyt egoistycznie i krótkowzrocznie bez świadomości jakie szkody wytwarza naszej planecie.

Nike ZoomX Vista Grind 'Racer Blue'

05 lipiec 2019
Nike ZoomX Vista Grind 'Racer Blue'

Jesteśmy świeżo po premierze nowego, zaprojektowanego z myślą o kobietach modelu butów ZoomX Vista Grind. Futurystyczna, masywna sylwetka w mocno rzucającej się w oczy kolorystyce tak przypadła Wam do gustu, że buty ze stocków większości sklepów zniknęły co do sztuki. Oczywiście to nie ostatnie słowo ze strony Nike i buty te dalej, w coraz to nowszych wersjach i kolorystykach trafiać będą do sprzedaży, a my mamy na to najlepsze potwierdzenie.

W sieci pojawiła się porcja zdjęć  następnej wersji barwnej tych świetnych sneakersów. Tym razem projektanci z Oregonu nieco zeszli z tonu i zaprezentowali światu zdecydowanie bardziej stonowany wariant 'Racer Blue'. Konstrukcyjnie niczym nie różnią się one od OG. Upper dalej skonstruowany jest przy użyciu półprzeźroczystego materiału w ciemnym, przydymionym kolorze z granatowymi akcentami. Na panelu bocznym nieco wyróżnia się obrysowany niebieską kreską Swoosh, który świetnie komponuje się z nieco ciemniejszymi dodatkami, takimi jak wewnętrzne panele, wykończenie kołnierza czy stabilizator pięty. Całość postawiona jest na masywnej, ciekawie żłobionej podeszwie z otworami w całej jej powierzchni. We wnętrzu znajdziecie okntrastującą piankę, którą widać również od spodu.

Buty do sprzedaży trafią już wkrótce. W Polsce szukajcie ich tutaj. Retail dalej powinien wynosić 749zł.
Nike