Proponowany post

NOAH wprowadza na rynek serię desek surfingowych oraz akcesoriów

01 kwiecień 2021
NOAH wprowadza na rynek serię desek surfingowych oraz akcesoriów

Marki NOAH, chyba nie trzeba Wam przedstawiać. Ten amerykański brand świetnie poruszający się w tematyce mody ulicznej co sezon sukcesywnie serwuje nam naprawdę dopracowane kolekcje, które trafiają w nasz gust. W komentarzach poniżej dajcie nam znać, co Wy myślicie o NOAH i ich produktach, a może macie coś u siebie? 

Dziś do NOAH podejdziemy z trochę innej strony. Nie będziemy pokazywać Wam lookbooka pięknie prezentującego nadchodzącą kolekcję dopracowanej w każdym calu kolekcji, a przenosimy się na plażę. To właśnie tam, w bezpośrednim kontakcie z oceanicznymi falami najlepiej sprawdzi się najnowsze dzieło NOAH. Zważając na to, że surfing jest źródłem inspiracji dla wielu amerykańskich marek ulicznych, a także gałęzią kultury ulicznej, nie można go w żaden sposób ignorować. NOAH idąc tym tropem wprowadziła specjalną serię desek surfingowych na sezon wiosnę i lato 2021 r. Oprócz 10 niestandardowych desek surfingowych w różnych stylach dostaniemy również 2 kombinezony surfingowe i serię akcesoriów, takich jak krem ​​przeciwsłoneczny, wosk do deski surfingowej, czy paski.

Poinformowano, że surfingowa seria akcesoriów NOAH trafi do sprzedaży w sklepach internetowych w ten czwartek, podczas gdy deski surfingowe na zamówienie będą sprzedawane wyłącznie w sklepach stacjonarnych.


Tagi: NOAH