Proponowany post

Notre x Nike Dunk High 'Light Orewood Brown' W Pełnej Okazałości

08 styczeń 2021
Notre x Nike Dunk High 'Light Orewood Brown' W Pełnej Okazałości

Kolaboracyjny projekt pomiędzy stacjonującym w Chicago sklepem Notre, a Nike zapowiadany był przez nas już jakiś czas temu. W ciągu kilku tygodni od pierwszych przesłanek na temat premiery nowych Notre x Nike Dunk High światło dzienne ujrzały ich inauguracyjne zdjęcia. Dziś ekipa Notre i Nike raz jeszcze zmusza nas do poświęcenia im chwili czasu. 

Wszystko za sprawą tego, że tytułowe Notre x Nike Dunk High 'Light Orewood Brown' doczekały się swoich świetnej jakości oficjalnych zdjęć, a my możemy przyjrzeć się im jeszcze bliżej. Wysokie Dunki wyposażone są w miękką skórzaną konstrukcję, przełamaną kudłatymi,  zamszowe nakładkami, płótnem na poszczególnych panelach oraz siateczką na języku. Co ciekawe, buty skrywają kilka konstrukcyjnych zmian, których można nie zauważyć na pierwszy rzut oka. Zwróćcie uwagę na logo Swoosh na panelu bocznym, które schowane jest pod tylną nakładką i zakończone pasmem odsłoniętych szwów dla wsparcia. Innymi zdekonstruowanymi wykończeniami, są neutralne zamszowe wyściółki języka czy skrzydeł, które dodają całości prowizorycznej, surowej estetyki . Wytrzymałe tylne szlufki i inspirowane outdoorem sznurowanie nadają nieco szlakowego smaku. Zwieńczeniem projektu jest naszywka Notre w stylu koszuli roboczej na lewym języku oraz najbardziej istotny element, czyli Swoosh na panelu bocznym ze zgrabnie wkomponowanym uściskiem dłoni - logo sklepu z Chicago. Pamiętajcie też, że to jedna z dwóch zapowiadanych kolorystyk Dunków od ekipy Notre - KLIK.

Szczegóły premiery Notre x Nike Dunk High 'Light Orewood Brown'

Premiera butów zapowiadana była na zimę 2020, ale ze względu na COVID-19 ich debiut się przedłuża. W momencie publikacji tego newsa oficjalna data premiery nie została jeszcze podana.

Notre x Nike Dunk High
Kod: CW3092-100
Kolorr: Light Orewood Brown/Light Orewood Brown-White
Data premiery: TBA
Cena: $120


Nike
Notre