Proponowany post

Remember His Name: The Rise of Kobe Bryant

Przed nami biografia, jakiej jeszcze nie widzieliśmy

Nowa Data Premiery Air Jordan 4 'FIBA'

23 sierpień 2019
Nowa Data Premiery Air Jordan 4 'FIBA'

W jednym ze wcześniejszych wpisów podawaliśmy Wam informację, że Air Jordan 4 'FIBA' trafią do sprzedaży 6 lipca. Tak się jednak nie stało, ale co było przyczyną, tego nie wiemy. Buty mają nową datę premiery, ale ją podamy Wam w ostatnim akapicie. Razem z nową datą mamy dla Was kilka nowych ujęć tych butów...i są to chyba najlepsze fotki tych czwórek, jakie do tej pory widzieliśmy. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 4 zbudowana jest ze skóry, którą zabarwiono na czerwono. Uzupełnieniem jest kilka granatowych akcentów. Czwórki 'FIBA' różnią się od większości pozostałych Air Jordan 4. Zamiast zwyczajowego meshu i nettingu na języku i panelach bocznych, widzimy różne wzory; gwiazdki, geometryczne kształty itp. Okazuje się, że to flagi wszystkich reprezentacji, które biorą udział w mistrzostwach świata. Góra języka zwieńczona jest metką z Jumpmanem i napisem "Flight".  Po wewnętrznej stronie znajdziemy kolejną metkę, a na niej "For The Love Of The Game". Całość stoi na granatowo-białej podeszwie środkowej i białym outsole'u z czerwonymi detalami. Heel tab pokryty jest skórą i w tym miejscu został wstawiony złoty Jumpman. Niestety nadal nie mamy widoku na wkładki. Spodziewamy się, że zostały one ozdobione specjalną grafiką, nawiązującą do logo FIBA. Wiemy natomiast, że do butów producent dorzuca dodatkowe sznurowadła i specjalne pudło. 

Air Jordan 4 'FIBA' pojawią się w sprzedaży 7 września. Buty będzie można kupić w Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store. Jesteśmy bardzo ciekawi, z jakim odbiorem wśród jordanheadów spotkają się te buty. Jak myślicie, sprzedadzą się szybko, czy będą siedziały na półkach? Dajcie nam znać w komentarzach. 


Air Jordan 4 SE “FIBA”
kolor: Gym Red/White-Metallic Gold-Obsidian
styl: CI1184-617
cena: $200