Proponowany post

Nowa Kolekcja Air Jordan 1 'To My First Coach' Zadebiutuje Latem 2021

30 listopad 2020
Nowa Kolekcja Air Jordan 1 'To My First Coach' Zadebiutuje Latem 2021

Każdy sportowiec pamięta swojego pierwszego trenera, ponieważ zazwyczaj zajmuje on szczególne miejsce w życiu każdego z nich, torując mu drogę do zostania zawodowcem. Jako ukłon w stronę kształtujących osobowość i charakter młodych adeptów trenerów, Jordan Brand w 2021 roku wypuści specjalną edycję modeli trzech model Air Jordan 1 zatytułowaną „To My First Coach”.

Kolekcja obejmuje takie sylwetki jak nowoczesną odsłonę Air Jordan 1 Zoom Comfort, znane nam Air Jordan 1 Mid oraz lubiane Air Jordan 1 Low . Każda para ubrana jest we wpadającą w oko, pastelową kolorystykę „Sail/White-Zitron-Summit White”. Jest jednak jedno, ale... Mimo to, że buty posiadają ten sam schemat barw, to aby zapewnić nam nieco różnorodności, każda z nadchodzących wersji jedynek posiada inny ich układ. Niestety, w sieci na ten moment nie pojawiły się jeszcze żadne poglądowe zdjęcia. Na szczęście niezawodny py_rates przygotował dla nas mockupy, którymi możemy się posiłkować. O ile wszystko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, to kolorowy upper Air Jordan 1 dostarczany będzie w komplecie z białymi logo Swoosh na panelach bocznych, sznurowadłami i podeszwą środkową na gumowej podeszwie zewnętrznej w kolorze Sail.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 'To My First Coach'

Trio Air Jordan 1 „To My First Coach”, w wybranych punktach sprzedaży, takich jak chmielna20.pl czy Sklep Koszykarza pojawią się latem 2021. Ceny detaliczne poszczególnych wersji wahją się od 120 do 170 $.


Jordan