Proponowany post

Nowa Kolorystyka adidas EQT Cushion 2

25 kwiecień 2019
Nowa Kolorystyka adidas EQT Cushion 2

Z końcem października informowaliśmy Was o powrocie kultowych, jak do tej pory niemających swojej reedycji adidas EQT Cushion 2. Niestety buty pod szyldem kolaboracyjnego projektu z Pusha T dostać można było jedynie na minionym event'cie ComplexCon. Wielka szkoda, że butów było tak mało, a ich ceny na rynku wtórnym osiągają niemałe kwoty. Niemniej jednak tylko kwestią czasu było to, że niemiecka marka pokusi się o wprowadzenie ich do regularnego asortymentu. Tak się oczywiście stało, a my prezentujemy Wam ich kolejną kolorystykę.

Nowe EQT Cushion 2 to tak naprawdę delikatnie przeprojektowane EQT 95, które zupełnie nie wiedzieć czemu otrzymały inną nazwę. Kolorystyka o oznaczeniu DB2718 to bardzo prosty, zdecydowanie mogący się podobać nawet najwierniejszym fanom kultowej linii EQT wariant barwny. Wykonana przy miękkiego zamszu, skóry i siateczki cholewka z dodatkiem neoprenu zabarwiona została na trzy jasne kolory. Dominuje szarość, biel i beż z domieszką czerni oraz krwistej czerwieni na tyle. Całość osadzona jest na szczycie dwukolorowej, masywnej podeszwie z jasnym spodem. Sugerowana cena detaliczna do 130 euro.

Buty w sprzedaży powinny pojawić się już za chwilę. Jeżeli chodzi o nasz kraj zaglądajcie i sprawdzajcie co dzieje się tutaj.
adidas