Proponowany post

Nowa Kolorystyka adidas Harden Vol. 3

12 październik 2018
Nowa Kolorystyka adidas Harden Vol. 3

Mamy dla Was kilka zdjęć kolejnej kolorystyki modelu adidas Harden vol. 3. Niestety nie wiemy, czy jest do niej przypisana jakaś historia, ani czy jest to jakaś wyjątkowa wersja kolorystyczna. Pierwsza myśl, jaka przyszła nam do głowy po zobaczeniu tych butów to, że jest to wersja 'All Star'. Bardzo możliwe, że tak waśnie będzie, ale o tym przekonamy się, gdy pojawi się więcej informacji o tych butach. 

Nie będziemy ukrywali, że to wydanie najnowszych Hardenów bardzo nam się podoba. W naszej ocenie mamy tutaj połączenie barw Charlotte Hornets z motywem 'South Beach'. Fioletowa cholewka wykonana z syntetycznego meshu uzupełniona jest czarnymi elementami. Mamy też sporo różowych i turkusowych/morskich detali, które uzupełniają całość. W podeszwie znajdziemy piankę Boost, która w tym wypadku została pomalowana na czarno. Podeszwa zewnętrzna to mieszanka kilku rodzajów gumy o morskim zabarwieniu. W odróżnieniu od poprzednich dwóch modeli projektanci postanowili wyposażyć podeszwę Harden vol. 3 w bieżnik w klasyczną jodełkę. Oznacza to, że trakcja w tym modelu będzie stałą na wysokim poziomie. 

W tej chwili nie mamy żadnych informacji o tym, kiedy omawiane adidas Harden Vol. 3 trafią do sprzedaży. Jak tylko się czegoś dowiemy, od razu damy Wam znać. Będziemy też starali się ustalić, jak prezentowana kolorystyka się nazywa. Mamy nadzieję, że najnowszy model w linii Jamesa Hardena trafi w końcu do sklepów specjalistycznych takich jak KICKS Store i Sklep Koszykarza