Proponowany post

Nowa Odsłona NBA 2k

15 wrzesień 2017
Nowa Odsłona NBA 2k

Oficjalnie, premiera nowej NBA 2k przewidziana jest na wtorek 19 września. Jednak niektórzy użytkownicy, w zasadzie tylko ci którzy skorzystali z opcji pre-ordeu, dostali swoją kopię już dziś.

My niestety troche przespaliśmy temat i czekamy do wtorku, aby odpalić 2k-ja na naszej konsoli. Przez najbliższych kilka dni nie będziemy zaglądali, co tam internety piszą o nowej grze i jej możliwościach. Z wypuszczonych do tej pory materiałów bardzo podoba nam się opcja otwartego świata w trybie kariery, fajnym pomysłem są drużyny złożone z najlepszych zawodników w historii każdego klubu NBA. Pomyślcie tylko: Kobe, Shaq, Magic Johnson, i Kareem Abdoul-Jabbar w jednym składzie! Ciekawe też czy czekają nas jeszcze jakieś zmiany wsamej rozgryece, sterowaniu, animacjach. Już nie możemy się doczekać.

Poniżej zobaczcie trailery do nowego NBA 2k18 jakie są dostępne. Naszym zdaniem jest to pozycja obowiązkowa dla wszytskich fanów koszykówki...i także tej w wydaniu elektornicznym. Gra dostępna będzie na konsole PS4, PS3, XBox One i 360 oraz na PC.

 

 

Tagi: -