Proponowany post

Nowa Porcja Fot Nadchodzących adidas Yeezy Boost 380 'Mist'

25 luty 2020
Nowa Porcja Fot Nadchodzących adidas Yeezy Boost 380 'Mist'

To już dokładnie trzeci raz, kiedy jest nam dane wspomnieć o nadchodzących adidas Yeezy Boost 380 'Mist', na których premierę cześć z Was czeka z niecierpliwością. Niestety, trochę szkoda, że musieliśmy obejść się smakiem, jeżeli chodzi o kolorystykę 'Alien', która w naszej opinii jest najlepszą do tej pory zaprezentowaną. Niemniej jednak nie będziemy nad tym ubolewać i jak to się mówi, 'jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma'. Z tej okazji jeszcze bliżej przyjrzymy się tytułowemu wydaniu, które może okazać się naprawdę świetnym substytutem dla wyżej wspomnianych 'Alienów'.

 Jeżeli chodzi o budowę, bo to od niej zaczniemy, to nowa kolorystyka trzysta osiemdziesiątek zupełnie niczym nie różni się od wersji 'OG'. Mocno opinający całą powierzchnię stopy upper skonstruowano w przy użyciu doskonale Wam znanej, cyfrowej technologii Primeknit, która na rynku jest już od ładnych paru lat i świetnie sprawdza się nie tylko na produktach z linii YEEZY. To, co mocno wyróżnia to wydanie, to półprzeźroczysta, perforowana smuga na panelu bocznym, która swoim wyglądem nieco kojarzy się nam z popularnymi 350. Dodatkowo cholewka butów wyposażona jest w podobny system sznurowania opierający się na grubych, łososiowych lejcach, a całość postawiono na gładkiej, subtelnie profilowanej podeszwie z wysoko pociągniętą linią tyłu. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje w jej wnętrzu znajdziecie świetnie oddającą energię piankę Boost, która zadba o Wasz komfort użytkowania podczas oddawania każdego kroku. Kolorystycznie buty utrzymane są w mieszających się odzieniach szarości, ziemistych brązów, a nawet delikatnych odcieni zieleni, które nam jednoznacznie kojarzą się z charakterystycznym stylem Westa. Poniżej obiecana porcja nowych, jeszcze lepiej prezentujących je fot. Od nas jeszcze szybkie pytania, czekacie na tę kolorystykę, czy może nowe 380'tki zupełnie Wam nie siedzą? Na końcu możecie odpowiedzieć na to pytanie.

Premiera adidas Yeezy Boost 380 'Mist' przewidziana jest na 25 marca. Sugerowana cena detaliczna wynosi 230$, a buty powinniśmy zobaczyć w stołecznym butiku CL20. Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie. 


adidas Yeezy Boost 380
Kolor: Mist/Mist-Mist
Style: FX9764
Data: 25 marca 2020
Cena: $230

adidas