Proponowany post

Nowe adidas A-ZX 5000 „Vieux Lyon” To Hołd W Kierunku Techniki Tkania Żakardów

04 styczeń 2021
Nowe adidas A-ZX 5000 „Vieux Lyon” To Hołd W Kierunku Techniki Tkania Żakardów

Kontynuujemy naszą podróż po limitowanej serii A-ZX, będącej kontynuacją kultowego projektu niemieckiej marki adidas sprzed lat. Tym razem wszystkie oczy skierowane są na literę 'V' oraz mistrzowsko wykończone adidas A-ZX 5000 „Vieux Lyon”, które zabierają nas w podróż do środkowo-wschodniej części Francji.

Nazwa debiutującej na performanceowym rynku w 1989 roku sylwetki bierze swoją nazwę rzecz jasna od francuskiego miasta Lyon, gdzie wynaleziono skomplikowaną, wieloformatową technikę tkania żakardów. Nawiązując do tej historii, ZX 5000 „Vieux Lyon” celebruje jej wyczerpujący kunszt, wymowny design dokładając nieco innowacji. Nie mogło być inaczej i nadchodzące buty mają tkaną na całej swojej powierzchni niestandardową żakardową cholewkę w dwóch kontrastujących między sobą, ekspresywnych kolorach. Stonowany szarość wymieszana z subtelną bielą razem tworzącą wyrafinowany wzór przykryta półprzeźroczystym stabilizatorem owija się wokół pięty, przez bok aż po cały front. Ciemnym, szlacheckim fioletem pokryto panel boczny, część wokół kostki i język. Wszytko wykończone, jest naturalną, czarną skórą wewnątrz, dwukolorowymi, trzema paskami brandingu i wkładkami z napisem „La Marque Aux 3 Bandes”, -  francuskim tłumaczeniem klasycznego hasła adidas „The Brand with the Three Stripes”. Całoś koresponduje z kremową podeszwą z przeźroczystym spodem i nawiązaniem do flagi Francji w systemie pod piętą.

Szczegóły premiery adidas A-ZX 5000 „Vieux Lyon”

Sprzedaż tych 'luksusowych' sneakersów rusza już 7 stycznia. Tych, jak i innych sneakersów z serii adidas A-ZX standardowo szukajcie w Warsaw Sneaker Store, jednym miejscu w naszym kraju gdzie będą dostępne.


adidas