Proponowany post

Nowe adidas EQT Support 93/17 Inspirowane Są Berlińskim Składem Metra

10 styczeń 2018
Nowe adidas EQT Support 93/17 Inspirowane Są Berlińskim Składem Metra

Berlin to niewątpliwie jedno z najoryginalniejszych miast w Europie. Stolica Niemiec kojarzona jest z niezliczonej ilości zabytków, miejscówek czy chociażby charakterystycznych, żółtych wagonów metra BVG.

To właśnie ten konkretny środek transportu stał się dla marki adidas Originals inspiracją do stworzenia limitowane do jedynie 500 sztuk kolorystyki modelu EQT Support 93/17. Najbardziej wyróżniającą tę sylwetkę cechą niewątpliwie jest pokrywający stabilizator pięty print żywcem ściągnięty z siedzeń w wagoniku kolejki. Kolejnym charakterystycznym elementem jest wzór rocznego biletu komunikacji na szczycie zakładowego języka. Co ciekawe, jeżeli podczas podróży buty masz na nogach bilet ten działa jak prawdziwy z datą ważności od 16 stycznia do 31 grudnia, i nie musisz mieć przy sobie żadnego innego! Z tego miejsca chylimy czoła przed osobą, która wpadła na taki pomysł, naprawdę świetny! Co do pozostałych elementów sam upper skonstruowany jest z czarnej, syntetycznej siateczki z domieszką skóry na panelu bocznym czy paskach, a całość postawiona jest na szczycie białej, w całości wykonanej ze świetnie amortyzującej pianki Boost podeszwie z ciemnym spodem.

Buty w ilości 500 sztuk dostępne będą od 18 stycznia w kultowym butiku Overkill. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 180 euro.adidas

Tagi: -