Proponowany post

Nowe adidas Yeezy 500 “Enflame” z bliska

15 marzec 2021
Nowe adidas Yeezy 500 “Enflame” z bliska

Do tej pory adidas Yeezy 500 kojarzone są z prostymi, monochromatycznymi kolorystykami o stonowanych odcieniach. Od momentu ich premiery, na półkach pojawiły się tylko kilkukrotnie, na chwilę zniknęły z oferty adidasa, a teraz po restocku czarnej kolorystyki, który cieszył się ogromną popularnością przychodzi pora na konkretną nowość.

Już jakiś czas temu mówiliśmy Wam, że nadchodzi nowa, najbardziej szalona kolorystyka 500 w historii ( klik ), a dziś mamy okazję przyjrzeć się z bliska. Materiałowo adidas Yeezy 500 “Enflame” oferują nam bardzo jakościowe połączenie naturalnego zamszu, nubuku oraz skóry z dodatkiem miękkiej siateczki, nylonu, a nawet gumy, która zdobi niższe partie cholewki. Kolorystycznie jest równie ciekawie. Upper zdobi czekoladowy odcień brązu, granat, oraz szarość z kontrastującym beżem na czubku i bokach. Największe wrażenie robi jednak masywna podeszwa we wpadającym w oko pomarańczowym kolorze z systemem amortyzacji adiPRNE+. W ramach ciekawostki możemy Wam zdradzić, że platformę tą zaczerpnięto z oldschoolowego modelu adidas KB8 3.

Szczegóły premiery adidas Yeezy 500 “Enflame”

Tytułowe adidas Yeezy 500 “Enflame” w sprzedaży zobaczyć mamy już w kwietniu. Szukajcie ich w takich punktach jak CL20. Sugerowana cena detaliczna wyniesie standardowe 200$.